Powered by JS Network Solutions

Thermage - Neinvazivní lifting bez skalpelu

Nejúčinnější přístroj pro neinvazivní omlazení

thermage5 thumb   thermage uvod thumb

Co je Thermage CPT aneb revoluce v omlazování

Thermage CPT Ultralift pro je přístroj nejnovější generace určený k neinvazivnímu omlazení a jediný svého druhu, který Vám zaručí viditelný výsledek již po prvním ošetření. V České Republice je úplnou novinkou. Jediné ošetření se vyrovná plastické operaci (face-liftingu) a výsledky přetrvají roky!

progres

Díky Thermage CPT dosáhnete vytouženého vzhledu během chvilky a to naprosto bezbolestně, bez zásahu skalpelu a navíc bez nutnosti jakékoliv rekonvalescence. Odpadá tedy veškerý strach z chirurgického ošetření a dlouhé měsíce zotavování.

Metoda Thermage CPT pochází z USA, kde byla vyvinuta a několik let zkoumána. Její unikátnost spočívá v tom, že zpevňuje pleť nejen na povrchu, ale zaměřuje se a působí zejména v hlubokých vrstvách kůže.

Thermage CPT při svém uvedení na trh způsobil v moderních metodách omlazování doslova revoluci. Svou nenáročností a prokázaným účinkem prolomil všechny stávající limity. Bez jediného zásahu skalpelu, naprosto bezbolestně a s nulovou rekonvalescencí je díky němu možné dosáhnout výsledku, pro který byla doposud zapotřebí mnohahodinová plastická operace a dlouhé měsíce zotavování.

zmena h thumb   zmena g thumb   zmena f thumb

Jak ošetření Thermage CPT funguje?

Thermage CPT Ultralift pro funguje na principu energie vysílané do hlubokých vrstev kůže- to je velmi důležité, neboť jiné přístroje se zaměřují pouze na povrchové vrstvy a nikdy jimi nedosáhnete tak markantních výsledků jako u Thermage CPT. Zvýšená teplota aktivuje a stimuluje buňky produkující kolagen, což vede k přestavbě stávajících kolagenových vláken a postupem času tvorbě vláken zcela nových.

postup

Viditelný efekt vypnutí nastupuje bezprostředně po ošetření a v několika následujících měsících sílí.

K vzniku prvních nových vláken dochází už za 4 týdny po ošetření. Tvorba nového kolagenu dále probíhá po dobu až 12 měsíců, liftingový efekt je prokazatelný po dobu až 7 let, s čímž se žádná jiná technologie nemůže srovnávat. Thermage CPT Ultralift pro tedy dokáže zastavit na 7-10 let proces stárnutí.

zmena c thumb   zmena d thumb   zmena e thumb

Klient získává jediným zákrokem výsledky, které přetrvají roky!

Thermage CPT Ultralift pro nemá mezi ostatními metodami určenými k omlazení pleti konkurenci. Žádná jiná procedura nesoustředí energii a teplo k prohřátí tkáně tak hluboko jako právě Thermage CPT. Důsledkem toho bývají výsledky takovýchto procedur pouze dočasné a zpravidla je nutno podstoupit více ošetření. Podle testů a studií bylo dokázáno, že právě Thermage CPT Ultralift pro prohřeje čtyřikrát více tkáně než jakékoliv ostatní technologie.

zmena a thumb   zmena b thumb

Kde a jak přístroj působí

Přístroj se dá použít k ošetření nejrůznějších nedokonalostí povadlé nebo stárnoucí pleti.

 • Zpevňuje kontury v oblasti lícních kostí a spodní části obličeje
 • Zlepšuje texturu celé tváře
 • Redukuje jemné i hluboké vrásky a povadlou pokožku
 • Zjemňuje nosoretní rýhy
 • Omlazuje a vypíná oční okolí
 • Zmenšuje podbradek
 • Omlazuje a vypíná krk s dekoltem
 • Zpevňuje a vypíná pokožku obličeje a dekoltu

Výhody oproti plastické operaci- face-liftingu

 • Bezprostředně po výkonu je pokožka výrazně jemnější a zároveň pevnější na dotek
 • Proces omlazování probíhá po dobu dalších 12 měsíců po ošetření
 • Pacient se nemusí před ani po absolvování terapie nijak omezovat
 • Nulová rekonvalescence
 • Pacient může jít po ošetření do práce nebo domů zcela bez omezení
 • Bezbolestný zákrok
 • Žádné jizvy
 • Okamžitý efekt bez starosti na reakci organizmu
 • Ošetření se provádí bez anestezie
 • Dlouhodobý efekt- cca 7 let
 • Doba ošetření cca 1 hodina

vyhody

Účinnost ošetření nelze srovnávat s jakýmkoliv jiným přístrojem nebo laserem. Díky širokému rozsahu působení při proceduře a hloubkovému prohřátí spouští tělu vlastní mechanismus tvorby kolagenu. K tomuto procesu dochází i během následujících 12 měsíců a efekt omlazení se tak stupňuje.

Věk při ošetření nehraje roli, záleží jen na stavu Vaší pokožky a touze po mladistvém vzhledu. Ošetření je vhodné pro všechny barvy i typy pleti. Bezprostředně po zákroku je pokožka nejen vypnuta, ale dochází také k obnově mladistvého vzhledu. Díky zahřívání při ošetření dochází k prokrvení všech i hlubokých vrstev pokožky, což okamžitě dodá Vaší pleti ztracený jas a obličej je prozářený.

Délka zákroku závisí na velikosti ošetřované plochy, obvykle mezi 45-120 minutami. Během procedury mohou citlivější klienti pociťovat lehounké štípání. Nenásleduje však žádná další rekonvalescence nebo dokonce pracovní neschopnost.

KONTRAINDIKACE:

Aktivní implantáty, jako jsou srdeční kardiostimulátor nebo trvalý implantát v oblasti lékařské péče, diabetes, onemocnění srdce, epilepsie a další neurologické poruchy, aktivní infekce; a imunosupresivní onemocnění, včetně AIDS a infekce HIV, použití imunosupresivních léků, těhotenství a kojící zákaznice, dále tetování v oblasti ošetření. Jakkoli zanícená, nebo poškozená pokožka.


Thermage CPT - Neinvazivní lifting bez skalpelu

×

TOP