Powered by JS Network Solutions

Galvanická žehlička Nu Skin

Galvanická žehlička velmi účinně a efektivně omlazuje pleť, doslova ve chvilce, za použití galvanizačního proudu a pleťových gelů, které obsahují ageLOC- patentovanou složku, která se zaměřuje na stárnutí pleti přímo u jeho zdroje. Gely jsou pomoci žehličky zanášeny přímo do genu a tím účinně omlazují pokožku, která bezprostředně po ošetření vypadá mladší, svěžejší, je hydratovaná a posílena. Drobné vrásky se vyhlazují, pleť je vypnutá a rozjasněná.

gal zeh 1 thumb  gal zeh 2 thumb


Ošetření začíná aplikací tzv. čistících gelů za působení galvanické žehličky, tyto gely velmi účinně čistí pleť do hloubky, vážou nečistoty a uvolňují ucpané póry, umožňují pleti dýchat, rozpouští a zkapalňují přebytečnou mastnotu na obličeji a kožní maz z pórů.


Následně se používá tzv. ošetřující gel, který oživuje a posiluje unavenou pokožku a dodává pleti patentovanou směs ageLOC, která se zaměřuje na základní zdroje stárnutí, aby tak uchovala mladistvý vzhled a zastavila proces stárnutí pleti. Za použití gelu a galvanické žehličky dochází postupně k výraznému omlazení, vypnutí a vyhlazení stárnoucí pokožky, póry jsou jemné, zatažené, skvrny na pleti mizí, barva pleti se sjednocuje, vrásky a linky jsou minimalizované, pleť je hebká, svěží, mladistvá a hydratovaná.


Na závěr ošetření se používá speciální korektor vrásek- TRU FACE LINE CORECTOR-, který je přímo zaměřený na střední a hluboké vrásky. Žehlička spolu s korektorem dodávají pleti pro-kolagenové peptidy. Tyto peptidy snižují výskyt hlubších vrásek tím, že aktivují v buňce novotvorbu kolagenového vlákna a tím odvracejí proces stárnutí.


Pleť se vyhlazuje a zpevňuje je zahájen proces tvorby kolagenu a tím následné omlazení.

 

Použití galvanicé žehličky


Galvanickou žehličku je možno použít i pro obnovu vlasových kořínků a pokožky hlavy.
Žehlička zapracovává NUTRIOL HAIR FITNESS TREATMENT- technologicky vyspělá péče, která vlasům dodá zdraví a bohatší vzhled, napomáhá přísunu klíčových látek do kůže, a tak přináší zdravé a bohatě vypadající vlasy. Navrací vlasům zdraví, sílu, lesk, vitalitu a objem.


Galvanickou žehličku je možno použít i na ošetření celého těla za pomoci speciálních patentovaných gelů. Tento systém se zaměřuje na odstranění stárnutí, snižuje objem tuku a celulitidy a vyhlazuje pokožku, aby tělo vypadalo štíhlejší a lépe tvarované.
Gely dodávají kůži pevný vzhled, pokožka je hydratovaná a vypnutá. Pomoci žehličky a těchto gelů je také efektivně minimalizován výskyt strií a jizev.


Galvanická žehlička Nu Skin

×

TOP