Powered by JS Network Solutions

Pedikúra

Nemáte čas na návštěvu lázní, ale rádi byste si dopřáli zasloužený relax? Dopřejte jej alespoň svým nohám! Přijďte si k nám odpočinout a my se mezitím s láskou postaráme o vaše unavené nohy, určitě vám poděkují. 

Nabízíme nadstandartní pedikérské služby, tedy kromě klasické mokré pedikúry a lakování nehtů také speciální suchou pedikúru (vhodnou pro diabetiky), či potažení nehtů gelem nebo gellakem, parafínové zábaly, masáže nohou, ...

Pedikérská péče má velký význam také jako zdravotní prevence, neboť může předcházet onemocnění chodidel a dolních končetin.

image1  image3  image2

Mokrá pedikúra

Klasická mokrá pedikúra, která začíná příjemnou teplou lázní pro vaše nohy. Využíváme prvky aromaterapie, lázeň je obohacena o vonné koupelové soli, které nejen pomáhají změkčení zrohovatělé pokožky, ale také k prokrvení a řádnému uvolnění nohou a celého organismu. Poté následuje odstranění zrohovatělé kůže, zkrátíme nehty, ošetříme nehtové valy, atd. Samozřejmostí je krátká masáž chodidel pro maximální relax.

image1 image2

Suchá pedikúra (přístrojová medicinální pedikúra)

Suchá neboli medicinální pedikúra, která se provádí pomoci speciálního přístroje, je vhodná zejména pro diabetiky, ale také pro starší lidi nebo lidi trpící plísněmi. V dnešní době je velmi populární, také proto, že u ní nedochází k manipulaci se skalpelem. Místo toho vysokorychlostní bruska přístroje jemně a bezpečně obrousí mozoly, ztvrdlou kůži a otlaky. Pomoci speciálních nástavců se ošetří také nehty a nehtová kůžička. Ošetření přístrojem je velmi příjemné. Závěrem se opět jako u mokré pedikúry nanese krém či olej a následuje masáž, která Vaši proceduru příjemně zakončí.

Speciální péče

Zákaznicím, které mají problémy se zarostlými nehty, kuřími oky, mozoly, extrémně zhrublou kůží na chodidlech se věnujeme individuálně a důsledně. Celkově zlepšíme stav takovýchto chodidel a nehtů. V případě deformovaných nehtů nabízíme nehtovou modeláž na šablony.

Úprava nehtů

Klientům nehty ostříháme, či opilujeme, upravíme tvar a naleštíme. Kromě toho nabízíme také profesionální úpravu nehtů na nohou. Zejména v létě ženy ocení krásně nalakované nehty. Absolutním hitem se poslední dobou stal gellak, či potažení nehtů gelem. 

Gellak 

Nabízíme velmi populární metodu lakování nehtů na nohou pomoci GELLAKU. Speciální lak se nanese na nehty a tvrdí se v LED lampě, díky čemuž je poté velmi odolný a vydrží na nohou až 3-6 týdnů, v závislosti na rychlosti růstu nehtů. Po celou dobu zůstává lesklý a zářivý, neolupuje se, neoprýskává. Dodá vašim nohám šmrnc a lesk. 


Pedikúra

×

TOP