Powered by JS Network Solutions

Nehtová modeláž

Trápí vás pohled na své nehty, které se lámou, třepí a nechtějí růst? Stydíte se své nehty ukazovat a ruce raději nenápadně schováváte do kapes? Toužíte-li po krásných a dlouhých nehtech nebo hledáte salon, kde vám nehty udělají precizně a nebudou vám padat, jste na správném místě. Náš kosmetický salon v centru Ostravy se nehtové modeláži věnuje již několik let a naše zkušenosti jsou na naší práci znát. 

Proč s nehtovou modeláží začít?

Upravené nehty jsou Vaší vizitkou a vypoví mnohé o vaší osobnosti. V dnešní době, kdy je kladen velký důraz na estetický vzhled, je nehtová modeláž zcela běžnou záležitostí jako např. návštěva kadeřníka. Modeláž nehtů Vám poskytne stále upravené a pěstěné nehty, aniž byste se o ně musela zásadním způsobem starat.

Upřednostňujete krátké, ale přesto dokonale upravené nehty? Vyzkoušejte gellak - lak, který neoprýskává a vydrží jako nový i několik týdnů!

Svým klientkám nabízíme profesionální přístup a dokonalé nehty

Jsme profesionálové, své práci rozumíme a prodlužování nehtů se věnujeme již několik let. DÍky tomu jsme si vytipovali osvědčené postupy a produkty, které vám zaručí, že vám prodloužené nehty nebudou padat, lámat se, či odchlipovat. Nabízíme všechny techniky nehtové modeláže- gel, akryl i akrygel. Aplikujeme na typy, či šablony, ale také na přírodní nehty. 

Pokaždé jiné nehty...

Díky široké škále barevných gelů, kamínků, třpytek, ale také díky znalosti mnoha zdobících technik (např. babyboomer, kamufláž, ombré,...), můžete pokaždé odcházet s naprosto jinými nehty, fantazii se meze nekladou! To se samozřejmě týká také tvaru nehtů - mandlové, rovné nebo špičaté? Můžete si vybrat, jaké se vám líbí nejvíce a pokud si nevíte rady, doporučíme vhodný tvar dle vašich přírodních nehtů.

Že nás naše práce baví je na výsledku znát. Vyzkoušejte i vy nehtovou modeláž, která vám bude každodenně přinášet radost ve vašem běžném životě.

  image2  image3

Nabídka nehtového studia

UV gel

Tato metoda je velmi šetrná k přírodním nehtům, jedná se o tzv. pružnou techniku, která je tenčí než akryl a pro váš přírodní nehet částečně prodyšná. Již po dlouhou řadu let nejoblíbenější a nejpoužívanější metoda. Současné materiály jsou velmi kvalitní bez kyselinových přísad, je tedy možné dlouhodobé nošení bez nežádoucího poškození přírodních nehtů.

Akryl

Je velmi odolný a pevný. Nejčastěji jej volí zákaznice, které často pracují s vodou, či chemikáliemi. Akryl snese působení různých chemických prostředků, bez jakékoliv újmy, je méně pružný a tvrdší než gel, tudíž více vyhovuje i ženám s manuálně náročnou prací.

Akrygel

Jedná se o kombinaci skvělých vlastností gelových a akrylových nehtů, kdy jsou nehty velmi odolné, ale přitom zůstávají pružné. 

NAIL ART - Zdobení nehtů

Našla jste na internetu nádhernou fotku nehtů a zatoužila přesně po těch samých? Není pro nás problém vytvořit vám nehty přesně podle vašich požadavků. Máme široký výběr barviček, zdobení, třpytek, ozdob, ... které můžeme nakombinovat dle vaší představy. A pokud máte ráda překvapení, nechte nám volnou ruku a my vám vykouzlíme originální nehty. Samozřejmostí jsou však také jednobarevné nehty, klasická francie či decentní "babyboomer".

Potažení přírodního nehtu gelem

Zákaznicím, kterým nevyhovuje nehtová modeláž, doporučujeme potažení přírodního nehtu gelem. Výsledkem je dlouhotrvající manikúra. Lak neoprýskává a nehty dorůstají. Nehty jsou permanentně upravené. 

 


Nehtová modeláž, gelové nehty Ostrava

×

TOP