tr?id=1469022646572192&ev=PageView&noscript=1 Nehtová modeláž Ostrava
Powered by JS Network Solutions

Nehtová modeláž

Náš kosmetický salon v centru Ostravy nabízí všechny techniky nehtové modeláže- gel, akryl, akrygel, gel-lak, …
Aplikujeme na typy nebo šablony.

Upravené nehty jsou Vaší vizitkou a vypoví mnohé o vaší osobnosti. V dnešní době, kdy je kladen velký důraz na estetický vzhled, je nehtová modeláž zcela běžnou záležitostí jako např. návštěva kadeřníka. Modeláž nehtů Vám poskytne stále upravené a pěstěné nehty, aniž byste se o ně musela zásadním způsobem starat.

Určitě budete příjemně překvapena výsledkem naší práce, který vám bude každodenně přinášet radost ve vašem běžném životě.
Jsme profesionálové, své práci rozumíme, a prodlužování nehtů se věnujeme již několik let. Naše nehty jsou luxusní, neodpadávají, naše práce je velmi rychlá a precizní.
Jelikož nás práce velmi baví, je to na výsledku zřejmé. Vaše nehty budou Vaší, ale i naší radostí…

image1  image2  image3

Nabídka nehtového studia

UV gel

Tato metoda je velmi šetrná k přírodním nehtům, působí velmi přirozeně, pružná technika, tenčí než akryl a pro váš přírodní nehet částečně prodyšná, je velmi oblíbená. Současné materiály jsou velmi kvalitní bez kyselinových přísad, je tedy možné dlouhodobé nošení bez nežádoucího poškození zdraví.

Akryl

Je velmi odolný a pevný, nabízíme zákaznicím, které mají problémy s přilnavostí gelových nehtů. Snese i působení různých chemických prostředků, bez jakékoliv újmy.

NAIL ART- Zdobení

Pokud si nejste jistá, rádi Vám poradíme se zdobením- nabízíme všechny metody zdobení – samozřejmostí je klasická francouzská manikúra bílá či barevná kterou můžete ozvláštnit dalšími technikami zdobení např glittery, kamínky Swarowski, razítky, nálepkami, sušenými květy, fimo, krajky, třpytky, které přimícháme do gelu, atd. Také nabízíme malování na nehtíky.
Samozřejmostí jsou v nabídce všechny tvary nehtů – square- hranaté, squoval – hranaté se zaoblenými okraji, edge – mandlový oválný tvar, stiletto – dlouhý nehet do špičky, cross - šikmé


Potažení přírodního nehtu gelem

Zákaznicím, kterým nevyhovuje nehtová modeláž, doporučujeme potažení přírodního nehtu gelem. Výsledkem je dlouhotrvající manikúra. Lak neoprýskává a nehty dorůstají. Nehty jsou permanentně upravené.

 


Nehtová modeláž, gelové nehty Ostrava

×

TOP