tr?id=1469022646572192&ev=PageView&noscript=1 Manikúra Ostrava
Powered by JS Network Solutions

Manikúra

Nabízíme vám suchou i mokrou manikúru, zábaly na ruce, masáže, japonskou manikúru P-shine, a další…

image1  image2  image3

Manikúra

Zahrnuje celkovou úpravu nehtů a rukou- odlakování nehtů, úprava do požadovaného tvaru, očištění, lázeň k lepšímu odstranění nečistot a změkčení kůžičky, zatlačení, popřípadě odstranění přebytečné nehtové kůžičky, leštění nebo lakování, masáž výživnými krémy, v případě přání zákazníka také peeling, parafínový zábal, výživná maska, depilace rukou, aplikace nehtového olejíčku.

P-SHINE- Japonská manikúra

Speciální výživná kúra, velmi šetrná a účinná. Hodí se pro lámavé, roztřepené, špatně rostoucí nehty a nehty bez lesku. Je založena na vpravování speciální pasty, složené z včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky a dalších vitaminů, do nehtu. Dochází tak k prokrvení, díky čemuž nehty rychleji rostou. Po aplikaci jsou nehty pevnější, zdravé a vyživené.

V závěru aplikace jsou nehty přeleštěny pudrem do vysokého lesku.
Kúru je vhodné opakovat po 2-3 týdnech.

Parafínový zábal

Parafín je speciální vosk získaný obohacený o vitamín E. Vyniká svou schopností zadržovat teplo. Parafín prohřívá, uvolňuje, zlepšuje krevní oběh a otevírá póry. Jeho účinky jsou zdravotní i estetické. Během působení parafínu dochází k uvolnění svalů a kloubů a právě proto se parafínové zábaly používají jako součást rehabilitační léčby, zejména pak při degenerativním onemocnění kloubů rukou. Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu, cítíte se po nich uvolněně a relaxovaně.
Použití parafínu:
- choroby pohybového aparátu
- chronická revmatoidní artritida, choroby kloubů a končetin
- zhrublá, mozolovitá, suchá nebo popraskaná pokožka rukou či nohou

Gellak

Máte hezké přírodní nehty, ale nebaví vás si je neustále lakovat? Zkuste u nás gellak. Speciální lak, který se tvrdí v UV lampě, vám vydrží krásný a lesklý po celý měsíc. Gellac je šetrný k vašim nehtům, při této metodě se nehet nemusí nijak pilovat ani brousit. Nanášíme pouze podkladovou vrstvu, barvu a lesk, aby nehty oslňovaly až po 4 týdny.


Manikúra

×

TOP