Powered by JS Network Solutions

Manikúra

Víte, že upravená ruka je vaši vizitkou, ale nevíte, jak sama docílit pěstěných rukou a zdravě vypadajících nehtů? Netrapte se už dále a navštivte naše nehtové studio, kde vašim rukám i nehtům dopřejeme zaslouženou péči a vám příjemný relax. Nabízíme vám suchou i mokrou manikúru, zábaly na ruce, masáže, japonskou manikúru P-shine, gellak, klasické lakování, a mnoho dalšího...

image1  image2  image3

Manikúra

Zahrnuje celkovou úpravu nehtů a rukou- odlakování nehtů, úprava do požadovaného tvaru, očištění, lázeň k lepšímu odstranění nečistot a změkčení kůžičky, zatlačení, popřípadě odstranění přebytečné nehtové kůžičky, leštění nebo lakování, masáž speciálními krémy, v případě přání zákazníka také peeling, parafínový zábal, výživná maska, depilace rukou, aplikace nehtového olejíčku.

P-SHINE- Japonská manikúra

Speciální výživná kúra pro vaše unavené nehty, velmi šetrná a účinná. Přírodní produkt, vhodný pro lámavé, roztřepené, špatně rostoucí nehty a nehty bez lesku. Japonská manikúra neboli P-shine je založen na vpravování speciální pasty, složené z včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky a dalších vitaminů, do nehtové ploténky. Po aplikaci jsou nehty pevnější, zdravé a vyživené, jsou krásně lesklé a plné života. Navíc během procedury dochází k důkladnému prokrvení nehtového lůžka, díky čemuž nehty rychleji rostou.

Kúru je vhodné opakovat po 2-3 týdnech.

Parafínový zábal

Parafín je speciální vosk získaný obohacený o vitamín E. Vyniká svou schopností zadržovat teplo. Parafín prohřívá, uvolňuje, zlepšuje krevní oběh a otevírá póry. Jeho účinky jsou zdravotní i estetické. Během působení parafínu dochází k uvolnění svalů a kloubů a právě proto se v lázeňství parafínové zábaly používají jako součást rehabilitační léčby, zejména pak při degenerativním onemocnění kloubů rukou. Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu, cítíte se po nich uvolněně a relaxovaně.
Použití parafínu:
- choroby pohybového aparátu
- chronická revmatoidní artritida, choroby kloubů a končetin
- zhrublá, mozolovitá, suchá nebo popraskaná pokožka rukou či nohou

Dopřejte si malý lázeňský zážitek i v našem studiu. Parafínový zábal můžete podstoupit samostatně, či jako příjemnou tečku za manikúrou. Díky působení tepla se použité krémy a olejíčky dostanou hlouběji do pokožky rukou - jsou tak mnohem účinnější a jemnost vašich rukou si tak užijete i dlouho poté co od nás odejdete. 

Gellak

Máte hezké přírodní nehty, ale nebaví vás si je neustále lakovat? Zkuste u nás gellak. Speciální lak, který se tvrdí v UV lampě, vám vydrží krásný a lesklý po celý měsíc. Gellak je šetrný k vašim nehtům, při této metodě se nehet nemusí nijak pilovat ani brousit, pouze se lehce zmatní. 

Gellak ORLY

Nyní nabízíme také skvělou novinku - ještě šetrnější k vašim nehtům - gellak ORLY. 

Prestižní americká značka ORLY nabízí velmi šetrný produkt na bázi gellaku. Aplikace produktu a produkt sám jsou velmi šetrné k přírodním nehtům, nenarušují nehtovou ploténku, ale naopak díky vitamínům nehty vyživují. Revoluční a šetrná technologii BEZ PILOVÁNÍ. Po určité době používání dochází ke zpevnění a regeneraci přírodních nehtů. Nehty jsou krásné, pevné a zdravé. Nelámou se a rostou do délky. 

Budete překvapena, v jaké kondici jsou vaše přírodní nehty. Přípravek na nehtech neoprýskává, nehty vydrží krásně upravené po dlouhou dobu. Tento produkt nabízíme i k péči o nehty na nohou. 

Odstranění gellaku ORLY 

Také odstranění našeho gellaku je velmi šetrné k přírodním nehtům. Na nehet se aplikuje speciální remover, zabalí se do alobalu a nechá sepůsobit, poté se vrstva jednoduše sloupne. Ani při odstraňování se tedy nemusíte bát pilníku a ztenčování vašich přírodních nehtů.


Manikúra

×

TOP