Powered by JS Network Solutions

Solární nástřik

Toužíte po krásné opálené pokožce, ale nerad/a svou kůži vystavujete škodlivému UV záření ze sluníčka či v soláriu? Opalujete se špatně, takže místo krásně opáleného těla skončíte se spáleninami a olupující se kůží? Vyzkoušejte solární nástřik - opálení okamžitě a bez rizika! 

Jedná se o opálení pomoci speciální tekutiny, která se rovnoměrně nanese na tělo a obličej. Aplikace je velmi rychlá a 100% bezpečná. Díky solárnímu nástřiku dosáhnete zdravého opálení během jediné návštěvy. 

Jak opalování nástřikem probíhá?

Nástřik vám aplikuje zaškolený pracovník na pokožku celého těla, popřípadě jen na polovinu. Možnost výběru ze tří odstínů - od přírodní hnědé, až po tropický bronz.. Aplikace trvá cca 10 minut, dalších 10 minut opalovací tekutina schne. Poté se klient/klientka oblékne a odchází domů, či do práce. Ihned po aplikaci je opálení patrné. Během následujících cca 12 hodin dochází k finálnímu zabarvení.

-Okamžitý efekt opálení až o několik odstínů

-Bez škodlivého UV záření

-Zdravé opálení po dobu až dvou týdnů

-Velmi vhodné na svatby, plesy, focení, atd.

-Pro ženy i pro muže

Jak se na aplikaci připravit a co si vzít s sebou...

Klientům doporučujeme se v den aplikace osprchovat a provést peeling pro co nejdelší trvanlivost efektu. NEPOUŽÍVAT deodoranty a krémy. Bezprostředně po nástřiku může opálení pouštět barvu, proto je lepší si vzít volnější tmavší oblečení. 

Jak dlouho opálení vydrží

Efekt opálení vydrží 7-14 dní, trvanlivost je závislá na více faktorech- např. časté používání lázně, cvičení, atd…
Jakmile máte pocit, že opálení vybledlo, je možné nástřik provést znovu. 

Aplikace přípravku je zdravotně nezávadná, nezpůsobuje alergické reakce a navíc působí jako silná hydratace suché a popraskané kůže.


Solární nástřik Ostrava

×

TOP