Powered by JS Network Solutions

Prodlužování a zahušťování řas

Staňte se nositelkou krásných dlouhých a hustých řas. Řasy jsou nerozeznatelné od vlastních a vypadají velmi přirozeně. Rozlučte se s řasenkou jednou provždy! Pohled je neodolatelný, muži jsou fascinováni.

1186836404jv4V9E thumb 1289813762AMAgw7 thumb


Prodlužování a zahušťování řas

Ještě stále nejste rozhodnuta, jestli prodloužení řas vyzkoušet? Odradila vás kamarádka, která si řasy nechala aplikovat a s výsledkem nebyla spokojena? V našem salonu v centru Ostravy se zklamání obávat nemusíte, jsme skuteční profesionálové.

Aplikace řas

Prodlužované řasy se aplikují individuálně na každou vlastní řasu, abychom docílili přirozeného, elegantního a svůdného vzhledu.
V závislosti na růstovém cyklu vydrží cca 4-5 týdnů. Poté se provádí doplnění.
Řasy mají různou délku i tloušťku, výsledkem je tedy nejen prodloužení, ale i objem. Vzhledem k tomu, že řasy jsou po celé délce černé, není je tudíž nutné dále líčit řasenkou.

Péče o prodloužené řasy?

Prodloužené řasy jsou odolné vodě, potu i slzám, nevyžadují náročnou údržbu, a proto jsou vhodné ke každodennímu nošení. Líčení řasenkou je zcela zbytečné. Omezení neexistují, s prodlouženými řasami můžete sportovat, plavat, nevadí jim ani sauna. Jsou ideální na dovolenou, nemusíte se obávat rozmazané řasenky.

Dosáhněte výsledku, který Vám bude slušet nejvíce

Chcete podtrhnout přirozený vzhled, či výraznější proměnu? V délce i hustotě řas vám rádi vyhovíme dle vašich požadavků nebo pro vás vybereme nejlépe padnoucí řešení. Stačí se objednat.


psl 01


Prodlužování a zahušťování řas Ostrava

×

TOP