Powered by JS Network Solutions

Chemický peeling

Chemický peeling je komplexní kúra určena k odstranění svrchní odumřelé pokožky, což následně vede k regeneraci ochablé a stárnoucí pokožky, omlazení, k vypnutí - liftingu obličeje, krku, dekoltu, zlepšení pružnosti a pevnosti pleti, vyhlazení jemných vrásek, odstranění pigmentových skvrn, zmírnění projevů akné a celkově problematické pletí, redukci nadměrné tvorby mazu, zjemnění a zatažení rozšířených pórů, k rozjasnění našedlé a nevýrazné pleti aj.

Tato metoda je velmi rychlá a výsledky viditelné okamžitě. Je vhodné i vícečetné opakování.

Je to neinvazivní metoda vhodná pro většinu klientů. Stav pleti je samozřejmě nejprve konzultován s kosmetičkou, která je vám k dispozici a vybere pro vás tu nejvhodnější kombinaci péče o pokožku,

K dosažení žádoucího efektu jsou v přípravku použity různé typy kyselin o různých koncentracích pro individuální potřeby každé pokožky.

Po ošetření je pokožka zarůžovělá až začervenaná, mohou se vyskytnout drobné stroupky, případně jemné olupování pokožky, plet´ je citlivější. Po ošetření je nutné používat ochranný krém s UV a vyhnout se pobytu na přímém slunci.

Enzymatický peeling

Také nabízíme šetrnější variantu omlazení a projasnění kůže, a sice ošetření pleti za pomoci enzymů, plet´ je po ošetření krásná, bez následného nežádoucího zarudnutí a olupování.


Chemický peeling Ostrava

×

TOP