Nehtové studio

CENTRUM ESTETICKÉ KOSMETIKY

Salon Ester Vaškové

Nehtové studio

V našem salonu Vám nabízíme kompletní péči o Vaše ruce, nehty i nohy. V tomto oboru jsme odborníci s dlouholetou praxí. Přijďte si i Vy dopřát luxus a relax, při kterém se budeme maximálně věnovat Vašim rukám i nohám. Odpočiňte si a odcházejte od nás ještě krásnější.

image1 image1 image2

Nehtové studio nabízí

Nehtová modeláž

Nejste majitelkou pevných, zdravých a dlouhých nehtů? Nevadí, my Vám je uděláme.

Nabízíme luxusní nehty, které vydrží, nepadají, jsou nádherné a každý Vám je bude závidět. Pracujeme se všemi technikami nehtové modeláže- gelové nehty, akrylové nehty, akry-gel, gel-lak,…

Aplikujeme na typy nebo šablony.

Vybrat si u nás můžete z pestré nabídky barevných gelů, zdobení, kamínků, mašliček,… Cokoliv Vás napadne. Můžete přijít s vlastní fotkou nebo představou nebo nechat volbu na naší šikovné kreativní nehtařce.

Manikúra

Toužíte po krásných, upravených a pevných nehtech, ale nemáte čas o ně pečovat? Svěřte se do našich rukou a nechte péči na nás. Nabízíme kompletní manikúrní služby- masáže, lakování, gel-lak, japonskou manikúru p-shine, parafínové zábaly a spoustu dalších. Manikúru provádíme jak sucho, tak mokrou.

Pedikúra

Přijďte si k nám odpočinout, ulevit svým nohám a zároveň si o ně nechat pečovat a zkrášlit je. Díky naší péči si budete Vy i Vaše nohy připadat jako v nebi. Nabízíme jak mokrou, tak suchou (medicinální) pedikúru, která je vhodná zejména pro diabetiky. Samozřejmostí je také péče o nehty a lakování, aby Vaše nožky vypadaly opravdu krásně.

Objednat se můžete na uvedeném tel. čísle, po domluvě i o víkendu.

Možnost zakoupení dárkových certifikátů pro Vaše blízké.


Nehtové studio Ostrava

Oznámení

Příjmeme do našeho týmu kadeřnici dámskou i pánskou

Akční nabídky na tento měsíc

Prodlužování vlasů Ostrava

Bělení zubů Ostrava

Pedikúra Ostrava

Modeláž nehtů Ostrava

Kontaktní informace

ikona mobil2Salon Ester Vaškové
Masarykovo náměstí 20
702 00, Ostrava 1

Vedle lékárny U Zlaté koruny, 2. patro

mobil: 608 200 040
E-mail: kosmetic-studio@seznam.cz