Powered by JS Network Solutions

Ulthera – neinvazivní lifting obličeje

LOGO thumb   Ulthera01 thumb   Ulthera02 thumb

Přemýšlíte o tom, jak oddálit známky stárnutí a zajistit si mladistvý vzhled? Přestaňte bojovat s časem a předběhněte jej! Vyzkoušejte Ultheru - světovou jedničku v omlazování, která Vás omladí a zároveň zastaví proces stárnutí na dalších 5 let dopředu!

Co je Ulthera a co všechno umí?

Ulthera je jedinečná technologie pro neinvazivní lifting krku, tváří a očního okolí. Bleskově se rozšířila po celých Spojených státech a dostala se až do Evropy, kde je nejen ženami velmi žádaná. Toto jedinečné ošetření totiž během jednoho sezení dokáže omladit obličej, krk i dekolt o několik let. Výsledek je srovnatelný s klasickým chirurgickým faceliftingem, avšak nevyžaduje žádný operační zákrok, hojení ani rekonvalescenci a nezanechává nežádoucí jizvy.

Pro koho je Ultherapie vhodná?

Ultherapie je neinvazivní metoda vhodná pro všechny, kdo touží po výrazném omlazení obličeje, ale z určitých důvodů nechtějí nebo nemohou podstoupit klasický facelifting- mají strach z operace a bolesti při hojení, nemohou si dovolit dlouhou rekonvalescenci nebo se bojí nepřirozené mimiky v obličeji, kterou by mohl zákrok zanechat.

Jak Ultherapie probíhá?

Jedná se o velmi intenzivní ošetření, které pomoci fokusovaného ultrazvuku působí ve velmi hlubokých vrstvách kůže. Jako jediná se Ulthera dostane na stejnou podkožní vrstvu (SMAS) jako klasický zákrok plastického chirurga. Tato vrstva se nachází cca 4,5 mm pod povrchem kůže. Ulthera využívá přirozené regenerativní schopnosti kůže, díky tomu se tkáň dokonale vypne, aniž by bylo nutné pokožku nějak narušit.


Při ošetření přístroj pomoci hlavice, přiložené na ošetřovanou oblast, načte klientovu pokožku a vyhodnotí její stav. Podle toho je nastavena intenzita a určen rozsah ošetření. Buňky povrchové i hluboké se díky vysílané vlně smršťují a dochází tak k vypínání pokožky. Pokožka reaguje na danou energii stažením a současně tvoří nový kolagen, díky kterému se postupně pokožka zpevní a vypne.

Ulthera03 thumb   Ulthera04 thumb

„HIFU nemá konkurenci ani srovnání. Žádný jiný přístroj neaplikuje energii a neprohřívá tkáň tak hluboko - proto takto úžasné výsledky.“

Je výsledek viditelný ihned?

První efekt přichází bezprostředně po ošetření, během následujících měsíců dochází k novotvorbě kolagenu a dalšímu zlepšení stavu pokožky. Vrásky se v průběhu několika následujících měsíců vyhlazují a pleť se vypíná a regeneruje.

Výsledný efekt vydrží až 5 let!

Je ošetření přístrojem Ulthera bolestivé?

Během ošetření může klient pociťovat nepříjemné pnutí až pálení v ošetřované oblasti. Tento pocit je u každého klienta individuální a po ukončení působení ultrazvuku odezní. Je znakem toho, že se energie dostala do správných vrstev pokožky.

Ulthera05 thimb   Ulthera06 thumb   Ulthera07 thumb

V čem spočívá největší výhoda?

Jednoznačně největší výhoda ošetření je v tom, že je tak intenzivní a tudíž jej stačí podstoupit pouze jednou pro dosažení požadovaného výsledku. Ulthera napne a zpevní pokožku už po jednom ošetření!

Před zákrokem nejsou nutné žádné vyšetření ani kontroly. Samotnému ošetření předchází konzultace, popřípadě po domluvě aplikace analgetické mastičky na ošetřovanou oblast.

Kde všude Ulthera působí?

 • Povadlé kontury obličeje
 • Povislá kůže v oblasti čelisti a podbradku- zde je výsledek velmi výrazný
 • Vrásky v očním okolí
 • Převisy pod dolním víčkem
 • Povislá linie obočí
 • Krk
 • Dekolt

Kromě ošetření obličeje lze také použít v oblasti prsou, paží nebo kolenou.

Lze podstoupit kompletní facelifting nebo ošetření pouze problematických partií.

Jak dlouho ošetření trvá?

Dle rozsahu ošetřované plochy se délka ošetření pohybuje od 30 minut až hodinu a půl. Ihned poté se klient opět vrací ke svým běžným aktivitám.

Ulthera08 thumb   Ulthera09 thumb   Ulthera10 thumb

Výsledky ošetření:

 • Jediné ošetření nastartuje přirozený regenerativní proces v pokožce
 • Ke zpevňování a vypínání ochablé pleti dochází ještě během následujících 2-3 měsíců
 • VIDITELNÉ A PROKAZATELNÉ VÝSLEDKY
 • Aktivace tvorby nového kolagenu, který vydrží až 5 let

Po ošetření dochází k liftingu obličeje s okamžitým výsledkem a dále k masivnímu nárůstu kolagenu v průběhu 3 měsíců a tím se výrazně zpevňuje kůže a zlepšuje se její pružnost, zároveň se tím snižuje výskyt vrásek.

Ulthera11 thumb   Ulthera12 thumb   Ulthera13 thumb

Po ošetření

Bezprostředně po ošetření může být pokožka v místě aplikace začervenalá, během pár hodin však začervenání zmizí. Klient od nás odchází a může jít na schůzku, do práce, na nákup,… Není nijak omezován, nemusí se hlídat, ani zůstat doma, zkrátka může pokračovat ve svých běžných aktivitách. Ve dnech těsně po proceduře může mít klient pokožku citlivější na dotyk nebo mít pocit pnutí kůže, je to způsobeno aktivací hlubokých vrstev a tkání a tvorbou nového kolagenu.

Výhody Ultherapie oproti klasickému liftingu:

 • Nevyžaduje anestezii
 • Téměř není bolestivá (individuální pocit pnutí nebo pálení)
 • Nezpůsobuje jizvy
 • Žádná rekonvalescence

Kontraindikace:

 • srdeční kardiostimulátor
 • diabetes
 • epilepsie a další neurologické poruchy
 • aktivní infekce
 • těhotenství a kojící klientky
 • tetování v oblasti ošetření

Ulthera – neinvazivní lifting obličeje

×

TOP