Powered by JS Network Solutions

Neinvazivní lifting Radiofrekvence

Výkonný radiofrekvenční přístroj pro boj s celulitidou a stárnoucí a ochabující pletí. Dochází k novotvorbě kolagenu a elastinu v kůži, zkrácení a zhuštění kolagenových vláken, pleť je vypnutá, získává zpět svůj původní ovál, partie spodní čelisti se tvarují, jedná se tudíž o velmi silný lifting kůže.

uprava-or 01 thumb


Klíčové vlastnosti a funkce neinvazivního liftingu

  • velmi výkonný přístroj s přesvědčivými výsledky
  • Neinvazivní metoda liftingu obličeje
  • Nebolestivá, neinvazivní radiofrekvenční liposukce


Obličejové, liftingové a protivráskové ošetření

Alternativa invazivního liftingu - Jednoduchý způsob k odstranění ochablé a povislé kůže. Ideální ošetření pro osoby s uvolněnou kůží obličeje a krku, které nechtějí absolvovat klasický chirurgický zákrok, vyplnění a vyhlazení drobných i hlubších vrásek. Zjemňuje a zatahuje rozšířené póry, vyhlazuje reliéf pokožky. Velmi silný omlazující a regenerační účinek na pleť. Díky mimořádným parametrům radiofrekvenčního přístroje Deep Warm dochází k regeneračnímu a omlazujícímu efektu ještě následujících 6 měsíců od ukončení léčby. Efekt omlazení a vypnutí přetrvává následující 2 roky. Jedinečnost tohoto ošetření spočívá v zahřátí kůže, vyvolávající silný regenerační proces s následnou reprodukcí kolagenu a elastinu. Zanechává pleť viditelně omlazenou a vypnutou už bezprostředně po ošetření


Tělové, zeštihlující a anticelulitické ošetření

účinně redukuje celulitidu a rozpouští přebytečný podkožní tuk zeštíhluje a formuje tělo.
Velmi rychle a účinně stimuluje problémové partie těla, přispívá ke zpaevnění ochablé a povislé kůže. Používají se speciální vysoce účinné zeštíhlovací gely a krémy, které se prostřednictvím intenzivního tepla zapracovávají do hlubších vrstev kůže, aby zde mohly působit.
Výsledkem je pevnější a pružnější pokožka, dochází k redukci objemu, zmírňuje projevy celulitidy.
Doporučujeme aplikovat před zeštíhlovacím ošetřením kavitací , jelikož prostřednictvím intenzivního tepla radiofrekvence dochází k výraznějšímu úbytku objemu i váhy.


Pro koho je ošetření vhodné

při výrazných nedostatcích obličeje, jako hypotonie, ochablost, povadlost a vrásky při estetických nedostatcích těla - ochablost kůže, svalů a tkání, celulitida pro redukci tukové tkáně
Radiofrekvence je nová, účinná metoda s rozsáhlými možnostmi využití. Je možno ji kombinovat s dalšími neinvazivními metodami, například s fotoomlazením přístrojem IPL, neinvazivní mezoterapií O2 POR, kavitací pro odstranění nahromaděného tuku, redukci tukové tkáně a celulitidy.

dep warm thumb


Radiofrekvence - nechirurgický lifting obličeje

Radiofrekvence je neinvazivní metoda liftingu pleti, tzn. bez anestezie a chirurgického zákroku. Vypíná ochablou pleť a vede k dokonalejšímu tvaru obličeje. Vyzkoušejte v našem ostravském kosmetickém centru. " Bezpečný a jednoduchý nechirurgický lifting pleti. "

Výsledky ošetření

  • Výrazný úbytek vrásek a vypnutí pleti
  • Výrazně pevnější pleť

Ošetřovaná místa

  • Obličej
  • Krk
  • Dekolt


Pro koho je určená
Pro osoby s ochablou pokožkou obličeje, krku, dekoltu, které chtějí zlepšit svůj vzhled, aniž by se musely uchýlit k chirurgickému zákroku.

Průběh ošetření
Odlíčení, tonizace pokožky
Následuje radiofrekvenční ošetření pomocí speciální hlavice
Po té aplikace liftingové masky pro podpoření účinku

Frekvence a počet ošetření
Počet ošetření závisí na stavu pokožky a požadovaných výsledcích
Obecně je doporučeno 4-6 ošetření v intervalu 15-20 dní

Postup a trvanlivost účinku
Efektu vypnutí je dosahováno postupně přibližně po 1 měsíci od realizace ošetření. Výsledky jsou znatelné po dobu cca 2 let. Radiofrekvenci je možné kombinovat s fotoomlazením nebo neinvazivní mezoterapií.


Neinvazivní lifting Radiofrekvence - odstranění celulitidy

×

TOP