Manikúra

CENTRUM ESTETICKÉ KOSMETIKY

Salon Ester Vaškové

Manikúra

Nabízíme Vám suchou i mokrou manikúru, zábaly na ruce, masáže, japonskou manikúru P-shine, a další…

image1 image2 image3

Manikúra

Zahrnuje celkovou úpravu nehtů a rukou- odlakování nehtů, úprava do požadovaného tvaru, očištění, lázeň k lepšímu odstranění nečistot a změkčení kůžičky, zatlačení, popřípadě odstranění přebytečné nehtové kůžičky, leštění nebo lakování, masáž výživnými krémy, v případě přání zákazníka také peeling, parafínový zábal, výživná maska, depilace rukou, aplikace nehtového olejíčku.

P-SHINE- Japonská manikúra

Speciální výživná kúra, velmi šetrná a účinná. Hodí se pro lámavé, roztřepené, špatně rostoucí nehty a nehty bez lesku. Je založena na vpravování speciální pasty, složené z včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky a dalších vitaminů, do nehtu. Dochází tak k prokrvení, díky čemuž nehty rychleji rostou. Po aplikaci jsou nehty pevnější, zdravé a vyživené.

V závěru aplikace jsou nehty přeleštěny pudrem do vysokého lesku.
Kúru je vhodné opakovat po 2-3 týdnech.

Parafínový zábal

Parafín je speciální vosk získaný z ropy a obohacený o vitamín E. Vyniká svou schopností zadržovat teplo. Tuhne při teplotě 52-62°C. Parafín prohřívá, uvolňuje, zlepšuje krevní oběh a otevírá póry. Jeho účinky jsou zdravotní i estetické. Během působení parafínu dochází k uvolnění svalů a kloubů a právě proto se parafínové zábaly používají jako součást rehabilitační léčby, zejména pak při degenerativním onemocnění kloubů rukou. Jedná se v podstatě o lokální termoterapii (teploléčbu). Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu, cítíte se po nich uvolněně a relaxovaně.
Použití parafínu:
- choroby pohybového aparátu
- chronická revmatoidní artritida, choroby kloubů a končetin
- zhrublá, mozolovitá, suchá nebo popraskaná pokožka rukou či nohou

SHELLAC

Máte hezké přírodní nehty, ale nebaví Vás si je neustále lakovat? Zkuste u nás SHELLAC. Speciální lak, který se tvrdí v UV lampě, Vám vydrží krásný a lesklý po celý měsíc. Shellac je šetrný k Vašim nehtům, při této metodě se nehet nemusí nijak pilovat ani brousit. Nanášíme pouze podkladovou vrstvu, barvu a lesk, aby nehty oslňovaly celé 4 týdny.


Manikúra

Oznámení

Příjmeme do našeho týmu kadeřnici dámskou i pánskou

Akční nabídky na tento měsíc

Prodlužování vlasů Ostrava

Bělení zubů Ostrava

Pedikúra Ostrava

Modeláž nehtů Ostrava

Kontaktní informace

ikona mobil2Salon Ester Vaškové
Masarykovo náměstí 20
702 00, Ostrava 1

Vedle lékárny U Zlaté koruny, 2. patro

mobil: 608 200 040
E-mail: kosmetic-studio@seznam.cz